Mireseerdhet ne faqen toneJemi te lumtur qe ju takojme kompania

Ne jemi per ju sepse...

C.I.T. ėshtė njė kompani udhėheqėse outsourcing nė Europėn Lindore me normat mė tė larta tė rritjes.Kompania operon nė 2 qendra, nė Tunizi ( Sousse) dhe Shqipėri (Tiranė), me njė kapacitet total prej 550 vendesh. Sė shpejti hapim njė qendėr nė Argjentinėn (Tucuman). Ne kemi filluar qė veprojnė jashtė vendit nė vitin 2006. Shėrbimet kryesore qė ne ofrojmė, ku ne kemi shumė vite eksperiencė, janė Qendra Multilingual Kontakt dhe BPO (Business Procesi Transferime).). Ne veprojmė pėrmes njė infrastrukture tė sigurtė dhe tė besueshėm, i projektuar sipas nevojave tė kompanive tė mėdhaEnde kemi nje kompetence ekspertize tė fortė, ajo qė ne pėrdorim pėr tė dhėnė efikasitetin e mė shumė me proceset tona tė brendshme dhe shėrbimeve qė ne ofrojmė pėr klientėt tanė.

Niveli i shkėlqyer i njohjes sė gjuhės italiane dhe tė tjera evropiane
Niveli i lartė i arsimit
Lokacionet gjeografike brenda mundėsive tė lehtė
Kombeve tė reja tė ulėt tė rrezikut, tė qėndrueshme dhe tė fortė potencialin e rritjes
Niveli i lartė i infrastrukturės telekomunikuese
Kosto mė tė ulėta